skip to Main Content

KONTAKT

Vi på Drivex är alltid nära våra kunder och hjälper dig på bästa sätt.
Kontakta våra säljare för att få reda på din närmaste återförsäljare.

 

Du kan även ringa vår växel 0271-588 00 och fråga om sortimentet du söker
eller maila till info@drivex.se så återkommer vi snarast möjligt.

Clara Einarsson
Säljare

Telefon: 0271-588 03
E-post: clara.einarsson@drivex.se

Claes Åkerman
Säljare

Telefon: 0271-588 04
E-post: claes.akerman@drivex.se

Micael Mårtensson
Säljare

Telefon: 0271-588 01
E-post: micael.martensson@drivex.se

Lars Lindgren
VD/Marknadsansvarig

Telefon: 0271-588 11
E-post: lars.lindgren@drivex.se

Tomas Gunnarsson
Produktion/Reklamationer

Telefon: 0271-588 13
E-post: tomas.gunnarsson@drivex.se

Anna Jonsson
Inköpare

Telefon: 0271-588 09
E-post: anna.jonsson@drivex.se

Robert Eriksson
Produktutveckling/Konstruktion

Telefon: 0271-588 06
E-post: robert.eriksson@drivex.se

Jens Olofsson
Produktutveckling/Konstruktion

Telefon: 0271-588 27
E-post: jens.backstrom.olofsson@drivex.se

Pär Andersson
Produktion

Telefon: 0271-588 02
E-post: par.andersson@drivex.se

Christina Mårtens
Planerare

Telefon: 0271-588 12
E-post: christina.martens@drivex.se

Håkan Lennartsson
Kvalité & miljö

Telefon: 0271-588 05
E-post: hakan.lennartsson@drivex.se

In- & utleverans

Telefon: 0271-588 23

Ekonomi/växel

Telefon: 0271-588 08

Vi använder kakor (cookies) på denna webbplats i syfte att förbättra dina användarupplevelser, föra statistik om trafiken på den och och förbättra våra tjänster. Om du fortsätter att använda webbplatsen eller klickar på ”ok” så godkänner du användningen av kakor. Klicka här om du vill få mer information om kakor.